شایع-ترین-صدمات-بدنسازی

شایع ترین صدمات بدنسازی

کرنش همسترینگ

 کرنش همسترینگ

"کشش و فشار عضلات چیزی است که بیشترین چیزی را می بینیم." شایع ترین دلایل سویه همسترینگ عدم ​​تعادل قدرت و شکل نادرست است. دونده ها وقتی سریع عمل می کنند ، به ویژه حساس هستند. هرچه سریعتر بروید ، فشار بیشتری روی همسترینگ وارد می شوید زیرا قدم خود را گسترش می دهید. این نوع جراحت برای بهبودی حداقل چهار هفته طول می کشد. اغلب می تواند طولانی تر باشد زیرا هر روز قدم می زنیم و فشار بیشتری به عضلات وارد می کنیم. بهترین راه برای جلوگیری از آسیب دیدگی از طریق تمرین قدرت است. ایستادن بن بست توصیه می شود.

کشش مچ پا

کشش مچ پا

"هرگونه تمرین یک پا ، وقتی روی یک پا می ایستید ، خطری برای مچ پا شما ایجاد می کند." مچ پا مفصل بسیار متحرک است. لکه های مچ پا وقتی پا به سمت داخل می چرخد ​​اتفاق می افتد. این حرکت غیر طبیعی رباط هایی را که در قسمت بیرونی مچ پا قرار دارند ، اشک می ریزد. یک راه خوب برای کاهش این آسیب دردناک ، انجام تمرینات انعطاف پذیری به منظور جلوگیری از از بین رفتن تعادل و قدرت است.

پارگی تاندون بایسپ

پارگی تاندون بایسپ

فرهای دو سر برخی از تمرینات رایج در ورزشگاه است. اما بلند کردن دمبل که خیلی سنگین است ، دستور جراحات است. اگر سریع وزن خود را کاهش دهید ، همین اتفاق می تواند رخ دهد. بهترین راه برای جلوگیری از پارگی تاندون بایسپ با بالا بردن وزنی است که می دانید ضمن حفظ تکنیک مناسب می توانید نگه دارید. 

التهاب آشیل

التهاب آشیل

براساس یک مطالعه ، بیش از نیمی از ورزشکاران در حال اجرا از التهاب آشیل رنج می برند ، زیرا نقاط ضعف در پاشنه دارند. بنابراین تورم اطراف تاندون یک آسیب شایع است. افرادی که خیلی زود تعداد مایل خود را افزایش می دهند یا خیلی سریع شیب اضافه می کنند در معرض خطر هستند. با آموزش خود بی تاب نشوید و یک نقشه هوشمند طراحی شده توسط یک متخصص را دنبال کنید. "روم در یک روز ساخته نشده است ،". "برای شکل گرفتن زمان لازم است."

فشار روتاتور کاف

فشار روتاتور کاف

روتاتور کاف گروهی از عضلات اطراف مفصل شانه است. شایع ترین علت صدمات حرکات تکراری است که به حرکات سربار احتیاج دارد. "چنین حرکت تکراری برای بدن غیر طبیعی است." "رباط ها به مرور زمان کشیده می شوند." با افزایش سن ، خطر افزایش می یابد زیرا تاندونها تخریب می شوند. به همین دلیل بهترین راه برای جلوگیری از این صدمه شایع انجام تمریناتی است که با افزایش سن شما را حفظ می کند. آموزش قدرت با تکرارهای زیاد از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

کشیدن شیر

کشیدن شیر

کشش مغز بسیار متداول است. آنها معمولاً در هنگام چمباتمه زدن ، لنگه ها و اسپرینت ها اتفاق می افتند. "مردم قبل از ورزش باید عضلات داخلی ران را گرم کنند. این باعث می شود آنها قابل دوام باشند. بهترین کاری که می توانید هنگام آسیب دیدگی کشاله ران انجام دهید این است که ماهیچه ها را فشرده کنید ، یخ را روی ناحیه تنگ قرار داده و استراحت کنید.

شکافهای شین

شکافهای شین

"انشعابات شین در مدت زمان طولانی اتفاق می افتد". عدم تعادل قدرت و اختلاف بین میزان استرس در قسمت پشت و جلوی پا دلایل معمول است. "مکانیک نادرست یک دلیل بزرگ است." - قرار است افراد بی سر و صدا بر روی توپ انگشتان خود فرود بیایند زیرا ضربه پس از آن به طور مساوی پخش می شود. " 

کمردرد

کمردرد

"درد کمر بسیار شایع است" ، و می تواند در اثر عوامل متعددی ایجاد شود. متداول ترین شکل نادرست هنگام وزنه برداری است. "من دوست دارم همیشه با تمرینات ثبات هسته ای که در گرمخانه ها گنجانده شده است ، شروع کنم." وضعیت مناسب برای جلوگیری از آسیب دیدگی در کمر بسیار مهم است. "تخته ها بسیار مفید هستند." چنین تمرینات حرکتی ستون فقرات باید در هر تمرین قرار بگیرد. 

درد گردن درد

درد گردن

سوء استفاده در پشت شما به گردن شما صدمه می زند. شانه های گرد و گردن قوسی فقط درد را شدت می بخشد. متأسفانه ، این موقعیتی است که افراد در هنگام کار در آن قرار دارند - نشستن در صفحه مانیتور با عقب خسته شده خیره شده است. آن وضعیت ضعیف شما را به سالن بدنسازی می رساند و عدم تحرک فشار بیشتری به کمر و گردن وارد می کند. به همین دلیل است که بعضی از پزشکان هرگز تمریناتی را انجام نمی دهند که شما را برای نشستن مجبور کند. "شما فقط همان فشار را به بدن خود وارد می کنید" و ایده این است که حرکت کنید و تا آنجا که می توانید حرکت کنید. " 

فاسیت پلانتار

فاسیت پلانتار

فشار مکرر روی پا می تواند منجر به التهاب بافتی شود که استخوان پاشنه را به انگشتان پا وصل می کند. احساس سفت و انعطاف ناپذیری است. شما ممکن است در معرض خطر باشید اگر برنامه آموزشی شما شامل دویدن و چرخش زیادی باشد. در این صورت انتخاب نوع مناسب کفش تمرینی بسیار مهم است و در صورت لزوم کفی. پاهای شما برای جذب فشار به حمایت کافی نیاز دارند.

 

منبع : شایع ترین صدمات بدنسازی

ارسال شده توسط سجاد اسکندریان

مطالب پیشنهادی:

اثرات-و-محاسن-فعالیت-ورزشی-منظم

اثرات و محاسن فعالیت ورزشی منظم

آیا می خواهید احساس بهتری داشته باشید ، انرژی بیشتری داشته باشید و حتی سالها به زندگی خود بیفزایید؟ فقط ورزش کنید.برای حرکت نیاز به جواب قانع کننده تری دارید؟ این هفت روش را بررسی کنید تا دریابید که ورزش می تواند شما را به یک فرد شادتر و سالم تر تبدیل کند.

چرا-ورزش-عاقلانه-است

چرا ورزش عاقلانه است

احتمالاً بارها و بارها شنیده اید که ورزش "برای شما خوب است". اما آیا می دانید که در واقع می تواند به شماکمک کند تا احساس فوق العاده ای داشته باشید؟ انجام مقدار مناسب ورزش می تواند سطح انرژی شما را افزایش داده و حتی به بهبود روحیه شما کمک کند.

0 نظر

برای ثبت نظر ابتدا ثبت نام کنید