چه-چیزی-باعث-توقف-رشد-عضلات-ما-می-شود

چه چیزی باعث توقف رشد عضلات ما می‌شود؟

نقش هورمون مایوستاتین عملکرد و چگونگی غلبه بر آن را مطالعه میکنید.

گلوتامین-چیست

گلوتامین چیست؟

گلوتامین از ترکیب گلوتامات و آمونیاک تشکیل شده است و به عنوان یک اسیدآمینه غیرضروری شناخته می شود اما دارای فواید بسیاری است که حتی در بیماران سرطانی نیز از آن استفاده می‌شود،تیم تخصصی +ATP قصد دارد تا شما را بیشتر با این اسیدآمینه آشنا کند.

همه-چیز-درباره-ی-تمرینات-TRX-تی-آر-ایکس

همه چیز درباره ی تمرینات TRX (تی آر ایکس)

اید به شما بگوییم که تمرینات تی آر ایکس از سری تمرینات معلق مبتنی بر وزن بدن است که خود این وسیله و تمرینات آن الهام گرفته شده از حلقه های ژیمناستیک (gymnastic rings ) و تمرینات ژیمناستیک است.

11-مزیت-پیاده-روی

11 مزیت پیاده روی

برای داشتن جسمی سالم و روحی قوی بهترین ورزش دویدن است که در ادامه به علت های آن می پردازیم

اصلاح-پاسچر-بدنی-بد-در-مردان

اصلاح پاسچر بدنی بد در مردان

آقایانی که به صورت طولانی مدت از کامپیوتر استفاده می کنند یا شرایط کاری خاصی دارند حتما دچار مشکلات پاسچر بدنی شده اند به همین خاطر ما قصد داریم در این مقاله به شما کمک کنیم تا این مشکل را برطرف کنید

شایع-ترین-صدمات-بدنسازی

شایع ترین صدمات بدنسازی

در این مقاله قصد داریم تا شما را با شایع ترین صدمات حاصل از فعالیت های بدنسازی و ورزشی آشنا و راهکار های پیشگیری از این صدمات را به شما معرفی کنیم

چند-نکته-برای-سه-برابر-کردن-تاثیر-تمرینات-شما

چند نکته برای سه برابر کردن تاثیر تمرینات شما

شاید شما هم به این فکر کرده باشید که چطور میشه با یک میزان ثابت تمرین نتیجه رو چند برابر بیشتر کرد؟! متخصصین تیم +ATP جواب این سوال رو پیدا کردند با ما همراه باشید.

تاثیر-امگا-3-بر-بهبود-عملکرد-ورزشی

تاثیر امگا 3 بر بهبود عملکرد ورزشی

چندین مکانیسم وجود دارد که اسیدهای چرب امگا 3 اقدامات خود را اعمال می کنند پس بگذارید تیم تخصصی +ATP با جزئیات توضیح دهندچه اتفاقی در سطح مولکولی برای بهبود عملکرد ورزشی شما رخ می دهد.

نقش-میوه-ها-در-بدنسازی

نقش میوه ها در بدنسازی

تیم تخصصی ATP + در این مقاله قصد دارد تا شما عزیزان را با 10 میوه عضله ساز و مهم در پرورش اندام آشنا کند با ما در ادامه همراه باشید تا به بررسی این ده میوه ارزشمند بپردازیم.

BCAA-چیست

BCAA چیست؟

لازم است که در همین ابتدابگوییم کهBCAA غذای عضلات بوده و نقش آجرهای سازنده عضلات شما را دارد.حال تیم تخصصی ما شما را با فواید و منابع ان اشنا می کند.